suma: 0,00 zł do kasy

Abażury do sauny

Każda sauna powinna być wyposażona w solidne oświetlenie, które umożliwi zażywanie relaksu o każdej porze dnia. Niezabezpieczone lampy do saun nie wyglądają jednak zbyt estetycznie i mogą dawać emitować zbyt intensywne światło. Dlatego warto wyposażyć je w specjalne, drewniane abażury do sauny.

Nasza oferta obejmuje abażury własnej produkcji oraz wyroby marki Sawo.

Abażur SAWO CEDROWY 917-D
Abażur SAWO CEDROWY 917-D
Producent: Sawo
Cena: 148,00 zł
sztuk
zobacz więcej
Abażur SAWO OSIKOWY 917-A
Abażur SAWO OSIKOWY 917-A
Producent: Sawo
Cena: 109,00 zł
sztuk
zobacz więcej
Abażur SAWO OSIKOWY 917-AL
Abażur SAWO OSIKOWY 917-AL
Producent: Sawo
Cena: 119,00 zł
sztuk
zobacz więcej

Charakterystyka abażurów do sauny

Abażury dostępne są w różnych wariantach jeśli chodzi o kształt, konstrukcję oraz tworzywo, z jakiego zostały wykonane. W produkcji wykorzystujemy drewno abachi, osikę lub sosnę. Wszystkie te gatunki odznaczają się nie tylko bardzo przyjemną dla oka i naturalną estetyką, ale również wysoką wytrzymałością na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia oraz niskim współczynnikiem kumulacji ciepła. Abażury nie zawierają klejów, lakierów ani innych substancji chemicznych, które pod wpływem ciepła lub wilgoci mogłyby przedostać się do powietrza. Dzięki temu są w pełni bezpieczne dla zdrowia oraz elementów wyposażenia sauny.

Dlaczego warto wybrać solidne abażury do sauny?

Abażur do sauny pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną – jego zadaniem jest rozpraszanie światła generowanego przez lampy, nadawanie mu odpowiedniego tonu. Dzięki temu wnętrze kabiny staje się bardziej estetyczne i klimatyczne. Solidny abażur może również chronić lampę przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Wybór odpowiedniego, solidnego i wytrzymałego abażura przekłada się więc na dłuższą trwałość oświetlenia oraz ciekawsze wrażenia z sesji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium