suma: 0,00 zł do kasy

Piece elektryczne do sauny o mocy do 3,5kW

Piecyki elektryczne do sauny to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na proste w obsłudze, wydajne i oszczędne źródła ciepła. Rozwiązaniem dedykowanym do małych, domowych kabin są piecyki o mocy do 3,5kW. Sprawdź je!

W naszej ofercie posiadamy piecyki produkcji marki Harvia, uznanego na całym świecie producenta wyposażenia do saun.

Piec HARVIA VEGA BC35 3.5kW ze sterowaniem
Piec HARVIA VEGA BC35 3.5kW ze sterowaniem
Producent: Harvia
Cena: 1 336,00 zł
sztuk
zobacz więcej
Piec HARVIA VEGA BC35E 3.5kW
Piec HARVIA VEGA BC35E 3.5kW
Producent: Harvia
Cena: 1 029,00 zł
sztuk
zobacz więcej

Jakie są zalety piecyków elektrycznych?

Piecyki elektryczne to rozwiązanie cieszące się uznaniem z wielu powodów. Pierwszych z nich jest łatwy montaż – urządzenie można bez problemu umieścić w każdej saunie, bez potrzeby podłączania do komina spalinowego, wystarczy dostęp do standardowej sieci elektrycznej 230V. Piecyki są równie łatwe w obsłudze, po połączeniu ze sterownikiem zewnętrznym użytkownik może zarządzać parametrami ich pracy – temperaturą, czasem włączenia i wyłączenia itp. - w bardzo wygodny sposób. Piecyki elektrycznie nie wymagają również uciążliwego sprzątania popiołu – po zakończeniu sesji w saunie wystarczy je wyłączyć. Istotnym plusem piecyków elektrycznych jest ich bardzo elegancki wygląd oraz wysoka trwałość. W ich produkcji wykorzystuje się m.in. wysokiej jakości stal nierdzewną.

Piecyki o mocy do 3,5kW są odpowiednie do ogrzania małych kabin o kubaturze około 4m3 i są w stanie wygenerować temperaturę do 110 stopni. Kamienie do urządzenia należy zakupić oddzielnie.

Dlaczego warto zainwestować w elektryczność?

Łatwy montaż, łatwa eksploatacja – to wszystko sprawia, że piecyki elektryczne są dużo bardziej przystępne, niż urządzenia opalane drewnem. Wybierając je wybierasz przede wszystkim wysoki komfort korzystania z sauny oraz niskiej koszty utrzymania jej w odpowiednim stanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium