suma: 0,00 zł do kasy

Lampy do sauny

Ze względu na panujące w niej warunki, korzystanie z kabiny w saunie w ciemności mogłoby stać się przyczyną bardzo poważnych wypadków. Dlatego tak ważnym jej wyposażeniem jest odpowiednie oświetlenie sauny. Jeśli sauna nie ma dostępu do światła zewnętrznego, konieczne jest zainstalowanie w niej światła elektrycznego.

Nasza oferta z kategorii oświetlenia obejmuje lampy do sauny własnej produkcji, a także od marek takich jak Havria oraz Sentiotec.

Lampa EOS
Lampa EOS
Producent: Eos
Cena: 69,00 zł
sztuk
zobacz więcej
Lampa HARVIA
Lampa HARVIA
Producent: Harvia
Cena: 92,00 zł
sztuk
zobacz więcej
Lampa Porjun Dragon
Lampa Porjun Dragon
Producent: Porjun
Cena: 58,00 zł
sztuk
zobacz więcej
Lampa SENTIOTEC
Lampa SENTIOTEC
Producent: Sentiotec
Cena: 86,00 zł
sztuk
zobacz więcej

Charakterystyka lamp do sauny

Cechą szczególna lamp do sauny, odróżniającą je od innych typów oświetlenia użytkowego jest wysoka klasa odpornością na działanie wilgoci oraz bezpośredni kontakt z wodą. Dzięki temu doskonale sprawdzają się one w saunach, gdzie zazwyczaj występuje duże stężenie pary wodnej. Posiadają one ponadto solidną, odporną na uszkodzenia mechaniczne obudowę. Czasze wykonane z mlecznego szkła rozpraszają światło, sprawiając, że staje się ono miękkie, miłe dla oka i prowadzającego bardzo przyjemny klimat do sauny. Lampy warto łączyć z abażurami do sauny dla uzyskania dodatkowego efektu estetycznego.

Zadbaj w swoją wygodę

Zwykłe oświetlenie domowe nie nadaje się do sauny ze względu na nieodpowiednie parametry techniczne. Wybierają specjalne lampy do sauny nie tylko inwestujesz w bezpieczeństwo, wygodę i estetykę kabiny, ale również unikasz problemów technicznych i kosztów związanych z naprawami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium