PORJUN - Balie ogrodowe, Sauny - akcesoria
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego PorJun?

Deski do sauny

Drewno to materiał od wieków wykorzystywany do budowy każdego rodzaju sauny. Aby znalazły zastosowanie, deski do sauny muszą być wykonywane z odpowiednich gatunków drzew, a także spełniać wyśrubowane normy jakościowe.

Sprawdź naszą szeroką ofertę. Znajdziesz w niej boazerię ze świerka skandynawskiego, listwy z egzotycznego drewna abachi, a także kantówkę iglastą – wszystko czego potrzebujesz do zbudowania funkcjonalnej i estetycznej sauny.

Drewno do budowy

Dlaczego w saunie stosuje się drewno?

Wykorzystanie drewna do budowy kabiny sauny oraz jej wyposażenia jest nie tylko kwestią tradycji. Przemawia za tym również wiele aspektów funkcjonalnych, przede wszystkim bardzo dobre parametry termiczne. Do budowy sauny stosuje się przede wszystkim drewno drzew iglastych, które ze względu na stosunkowo niską gęstość odznaczają się niską przepuszczalnością cieplną. Innymi słowy – jest ono w stanie utrzymać odpowiednio wysoką temperaturę wnętrza sauny przez dłuższy czas. Jednocześnie w przeciwieństwie do innych materiałów drewno nie nagrzewa się nadmiernie, można go więc bezpiecznie dotykać gołą skórą.

Wszystkie nasze materiały drewniane są odpowiednio przygotowywane do użytku w saunie. Wykazują znaczną odporność na panujące w kabinie warunki, nie wypaczają się, nie pękają, nie puszczają żywicy. Prawidłowa obróbka powierzchni sprawia, że są gładkie i nie zostawiają drzazg. W ich produkcji nie używamy żadnych chemicznych środków zabezpieczających, które pod wpływem wysokiej temperatury mogłyby wydzielać szkodliwe substancje.

Postaw na sprawdzonego dostawcę!

Wszystkie dostępne w naszej ofercie deski do budowy sauny to produkty z litego drewna odpowiednio wyselekcjonowanych gatunków. Na ich wysoką jakość wpływa również fakt, że obróbka przeprowadzana jest przez wyspecjalizowane zakłady w Niemczech. Dzięki temu możemy zagwarantować, że produkty te spełniają wszystkie niezbędne normy i odznaczają się wieloletnią trwałością.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium