PORJUN - Balie ogrodowe, Sauny - akcesoria
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego PorJun?

Opcje przeglądania

Piecyki combi dwufunkcyjne

Wysoka temperatura i para wodna – te dwa składniki tworzą odpowiednie warunki podczas sesji w saunie. Jednak w niektórych rodzajach sauny zawartość pary wodnej w powietrzu musi być wyższa niż w innych. Parę można wytworzyć polewając wodą gorące kamienie, jednak nie jest to zbyt efektywne rozwiązanie – lepszą alternatywą jest wykorzystanie specjalnego pieca z wbudowanym generatorem pary.

Nasza oferta obejmuje dwufunkcyjne piecyki typu combi – ich producentem jest fińska marka Sawo.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zalety piecyka dwufunkcyjnego

Piecyki typu combi łączą w sobie dwie funkcje – wydajnego źródła ciepła oraz generatora pary wodnej. Urządzenia te zostały skonstruowanej specjalnie z myślą o miłośnikach sauny parowej, w której wilgotności powietrza mieści się w granicach od 85 do 100%. Wypełniony wodą generator pary działa z jednolitą intensywnością, utrzymując stężenie pary wodnej na tym samym poziomie przez cały czas trwania sesji. To czyni z nich rozwiązanie dużo bardziej efektywne i komfortowe, niż polewanie wodą rozgrzanych kamieni.

Pozostałe zalety piecyków dwufunkcyjnych to:

  • prosta obsługa – urządzeniem można sterować przy pomocy zewnętrznego sterownika, umożliwiającego programowanie temperatury, poziomu wilgotności oraz czasu pracy pieca,
  • wygodny montaż – piecyk wymaga jedynie podłączenia do sieci elektrycznej, nie ma potrzeby łączyć go z kominem, gdyż nie odprowadza spalin,
  • wysoka wydajność – piecyki w zależności od modeli są w stanie ogrzać saunę o kubaturze od 5 do nawet 14 m3.

Ponadto piecyki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają ich bardzo długą żywotność i sprawność.

Postaw na saunę parową

Sauna parowa to wyjątkowy rodzaj sauny, który dobrze służy budowaniu odporności, poprawieniu pracy układu krążenia oraz relaksowi. Wybierając solidny piecyk dwufunkcyjny Sawo inwestujesz w swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie o każdej porze roku.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium