suma: 0,00 zł do kasy

Dodatki do seansów saunie

Sauna to świetne rozwiązanie problemu ze stresem oraz licznymi dolegliwościami zdrowotnymi. Korzystny wpływ sesji w wysokiej temperaturze można zwiększyć, korzystając z różnego rodzaju dodatków do seansów – sprawdź naszą szeroką ofertę produktów z tej kategorii.

Co oferujemy?

W sprzedaży posiadamy szeroki wybór produktów, przy pomocy których pobyt w saunie stanie się jeszcze bardziej przyjemniejszy i bardziej korzystny dla ogólnego zdrowia organizmu. Są to między innymi:

  • witki drzewne – dębowe, brzozowe, eukaliptusowe,konopne,
  • kryształki mentolowe,
  • szczotki do masażu,
  • kamienne nawilżacze – można w nich stosować olejki eteryczne.

Większość z nich to wyroby naszej produkcji, co jest gwarancją ich bardzo wysokiej jakości.

Dlaczego warto wykorzystywać dodatki do seansów w saunie?

Wyposażenie sauny w dodatkowe artykuły pozwoli znacznie zwiększyć jej funkcjonalność. Przykładem są tutaj witki drzewne, których tradycyjnie używa się do delikatnego chłostania skóry podczas seansu w ruskiej bani. Zabieg ten powoduje wzrost ukrwienia skóry, co przekłada się na większe dotlenienie oraz bardziej intensywne usuwanie toksyn z organizmu. Podobną funkcję pełnią szczotki wykonane z delikatnego włosia – masaż przy ich pomocy poprawia krążenie limfy, pobudza układ krążenia i immunologiczny, a także złuszcza naskórek.

Krótko mówiąc – przy pomocy dodatkowych akcesoriów sauna stanie się nie tylko miejscem do relaksu, ale również Twoim prywatnym centrum zdrowia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium