suma: 0,00 zł do kasy

Piecyki elektryczne do 6kW

Myślisz o zbudowaniu własnej domowej sauny? Z piecykiem elektrycznym to zadanie będzie wyjątkowe proste w realizacji. Zapomnij o kłopotliwym utrzymywaniu pieca w czystości – postaw na nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie.

Nasza oferta obejmuje piecyki elektryczne marki Harvia o mocy do 6kW – urządzenie te przeznaczone są do saun domowych i profesjonalnych o kubaturze do 9m3.

Piec HARVIA VEGA BC60 6kW ze sterowaniem
Piec HARVIA VEGA BC60 6kW ze sterowaniem
Producent: Harvia
Cena: 1 700,00 zł
sztuk
zobacz więcej
Piec HARVIA VEGA BC60E 6kW
Piec HARVIA VEGA BC60E 6kW
Producent: Harvia
Cena: 1 196,00 zł
zobacz więcej

Dlaczego warto wybrać piecyki elektryczne?

Piecyki elektryczne to atrakcyjna alternatywa dla piecyków do sauny opalanych przy pomocy drewna. Ich główne zalety to:

  • komfort obsługi – do sterowania piecykiem można wykorzystać zewnętrzny sterownik, pozwalający między innymi kontrolować temperaturę i poziom wilgotności powietrza, a także czas włączenia i wyłączenia urządzenia. Piecyk nie wymaga uzupełniania stanu paliwa, dlatego nie ma potrzeby wydzielania dodatkowej przestrzeni na przechowanie opału,
  • prostota montażu – piecyk elektryczny nie wymaga podłączenia do komina, można go w łatwy sposób zainstalować w każdej saunie,
  • ekologiczność – zerowe spalanie oznacza zerową emisję. Piecyk zasilany z ekologicznego źródła, np. farmy fotowoltaicznej jest przyjazny środowisku.

Przy tym wszystkim piecyki elektryczne Harvia odznaczają się bardzo wysoką trwałością.

Czy warto zainwestować w elektrykę?

Piecyki elektryczne to rozwiązanie przede wszystkim dla tych, którzy w saunie chcą się wyłącznie relaksować i nie przejmować obowiązkami związanymi z eksploatacją sauny. Piecyk połączony ze sterownikiem zewnętrznym jest urządzeniem praktycznie bezobsługowym i przyjaznym dla użytkownika. A ponieważ zbudowany jest z wysokiej jakości materiałów – np. stali nierdzewnej - wykazujących odporność na wpływ panujących w saunie warunków, może spełniać swoją rolę przez długie lata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium