suma: 0,00 zł do kasy

Drewno konstrukcyjne

Drewno to materiał już od dawna powszechnie wykorzystywany w branży budowlanej. Choć na rynku dostępnych jest wiele innych tworzyw, to wciąż starannie wyselekcjonowane gatunki drewna są preferowane w wielu realizacjach. Tak jest między innymi w przypadku drewna konstrukcyjnego, wykorzystywanego w budowie sauny.

Nasza oferta obejmuje kantówki iglaste w dwóch wymiarach.

Kantówka iglasta 50x30 100cm
Kantówka iglasta 50x30 100cm
Producent: Porjun
Cena: 6,50 zł
sztuk
zobacz więcej
Kantówka iglasta 50x30 250cm
Kantówka iglasta 50x30 250cm
Producent: Porjun
Cena: 16,60 zł
sztuk
zobacz więcej

Charakterystyka drewna konstrukcyjnego

Drewno konstrukcyjne to materiał przeznaczony do wykonania konstrukcji szkieletowej kabiny sauny. Kantówki wykonane z drewna iglastego – świerku lub sosny – doskonale spełnia swoją rolę, jest wytrzymałe, odporne na wpływ czynników zewnętrznych, w tym wysokiej temperatury oraz wilgoci. Do ich produkcji wykorzystujemy technikę strugania, dzięki czemu zyskują one bardzo przyjemną w dotyku i jednocześnie bezpieczną powierzchnię. Jednocześnie wykluczyliśmy zastosowanie impregnatów, co sprawia, że pod wpływem ciepła i wilgoci z drewna nie uwalniają się żadne, potencjalnie szkodliwe związki chemiczne. Mimo to kantówki są niepodatne na działanie szkodników i pleśni.

Dobre drewno, solidna sauna

Dobór odpowiedniego drewna konstrukcyjnego to podstawa jeśli chodzi o budowę sauny. To od tego materiału zależy w dużej mierze funkcjonalność, wydajność i estetyka całej kabiny. Wybierz wysokiej jakości kantówki iglaste i ciesz się sauną na całe lata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium