suma: 0,00 zł do kasy

Sterowniki do sauny

Nowoczesna sauna to sauna odpowiadająca standardom wygody i bezpieczeństwa współczesnego człowieka. Dlatego jej niezbędnym wyposażeniem jest w dzisiejszych czasach elektroniczny sterownik do sauny, zapewniający pełną kontrolę nad warunkami panującymi w kabinie.

Sterownik FFES seria Cxx
Sterownik FFES seria Cxx
Producent: FFES
Cena: 2 497,00 zł
sztuk
zobacz więcej
Sterownik FFES seria Zxx
Sterownik FFES seria Zxx
Producent: FFES
Cena: 1 722,00 zł
sztuk
zobacz więcej
Sterownik NEXEN B10
Sterownik NEXEN B10
Producent: Nexen
Cena: 1 679,00 zł
zobacz więcej
Sterownik NEXEN B20
Sterownik NEXEN B20
Producent: Nexen
Cena: 2 147,00 zł
sztuk
zobacz więcej

Jakie funkcje pełni sterownik do sauny?

Sterowniki do sauny to wygodne, mocowane do ściany kabiny interfejsy, dające użytkownikowi pełną kontrolę nad parametrami pieca sauny. Z ich pomocą możliwe jest precyzyjne ustawienie temperatury powietrza, jego wilgotności, a także programowanie pieca – np. czasu jego uruchomienia oraz wyłączenia. Sterowniki wyposażone są w precyzyjne czujniki, służące do monitorowania warunków w kabinie. Umożliwiają one zarządzanie pracą również innymi urządzeniami w saunie, np. oświetlenia czy wentylacji mechanicznej.

Zalety sterowników to między innymi:

  • wygodna, intuicyjna obsługa – sterowniki wyposażone są w czytelne ekrany i minimalną ilość przycisków,
  • szerokie możliwości programowania pracy – z pomocą sterownika można bardzo precyzyjnie dobrać zakres temperatur i wilgotności, czas pracy pieca, tryb pracy oświetlenie wewnątrz kabiny,
  • wysoka trwałość – czujniki odznaczają się odpornością na działanie wysokich i niskich temperatur oraz wilgoć, można je stosować w saunie każdego rodzaju, również w saunie zewnętrznej.
  • Niewielkie wymiary – sterownik nie rzuca się w oczy i nie wpływa w istotny sposób na estetykę sauny.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór sterowników marek FFES, Harvia oraz Nexus.

Korzyści ze sterownika

Wysokiej jakości sterownik daje nie tylko wygodę i bezpieczeństwo podczas korzystania z sauny. Znacząco podnoszą one również wydajność piecyka. Stałe monitorowanie warunków w kabinie pozwala tak dobrać parametry pracy, by zminimalizować zużycie energii, co przekłada się na znacznie niższe koszty eksploatacji sauny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium