suma: 0,00 zł do kasy

Ogrzewanie sauny fińskiej

Sauny jako pomieszczenia do relaksu, a także do poprawy krążenia, rozpowszechniły się na tyle, że nikogo nie dziwi obecność tego typu miejsc nawet z zaciszu domowym. Przy budowie tego typu przestrzeni warto jednak pamiętać o wyborze odpowiednich elementów. Dość popularnym wyborem jest sauna opalana drewnem, jednak nie może ona funkcjonować bez odpowiedniego pieca. Szczególnie polecany jest model marki Harvia - piec do sauny, którycharakteryzuje się wykonaniem ze stali nierdzewnej oraz obecnością szklanych drzwi. Piec ten emituje ciepło równomiernie, co sprawia, że sauna ogrzewana drewnem cyrkuluje powietrze, zapewniając przy tym relaksującą atmosferę.

Ciekawym rozwiązaniem jest także sauna ogrodowa z piecem na drewno. To idealna propozycja dla osób, które chcą cieszyć się posiadaniem własnej łaźni, jednak nie mają wolnej przestrzeni wewnątrz domu. W tym przypadku również sprawdzą się piece Harvia, zwłaszcza model Harvia M3 – cena takiego pieca to koszt ponad tysiąca złotych, jednak warto od razu zainwestować w profesjonalny sprzęt, ponieważ tylko taki zapewni odpowiednie użytkowanie sauny.

Korzystanie z pieca Harvia w saunie – jak włączyć?

Użytkowanie pieca na drewno Harvia nie sprawi kłopotu nawet tym osobom, które nie są w zaawansowanym stopniu zaznajomione z tego typu technologią. Wystarczy wrzucić odpowiednie drewno do sauny do komory grzewczej, by cieszyć się nagrzanym pomieszczeniem do odpowiedniej temperatury. Harvia piec na drewno to zatem świetny wybór dla osób, które stawiają na proste, ale praktyczne rozwiązania.

Harvia M3 opalany drewnem
Harvia M3 opalany drewnem
Producent: Harvia
Cena: 2 190,00 zł
sztuk
zobacz więcej
Harvia M3 opalany drewnem KOMPLET
Harvia M3 opalany drewnem KOMPLET
Producent: Harvia
Cena: 5 099,00 zł
sztuk
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl